Zespół

Jesteśmy zespołem profesjonalnych tłumaczy i ekspertów językowych do zadań specjalnych.

Mamy jasno ustalone standardy, w których jakość gra najważniejszą rolę.  Dużą wagę przykładamy do komunikacji z klientem, poznajemy jego potrzeby i proponujemy indywidualne rozwiązania. 

Skontaktuj się z nami!

Poznaj nas:

Katarzyna Wysocka Partner zarządzający

Języki: angielski, niemiecki

Odpowiada za dział tłumaczeń kreatywnych i przysięgłych

Założycielka Wordlink, tłumaczka przysięgła i absolwentka ILS i Collegium Civitas. Specjalizuje się w tłumaczeniach kreatywnych dla branży PR i marketing. Prywatnie zapalona biegaczka i współtwórczyni inicjatywy Dziewczyńskie Poranki. 

Iga Moroz New Business Developer

Języki: angielski, hiszpański, niemiecki

Odpowiada za rozwój biznesu

Jest świetna w nawiązywaniu relacji. To z nią spotkasz się sprawie współpracy z Wordlink. Z uśmiechem na ustach poprowadzi nawet najbardziej skomplikowany projekt i doradzi najlepsze rozwiązania. 

Dorota Kulawik Senior Project Manager

Języki: hiszpański, angielski

Odpowiada za dział tłumaczeń technicznych

Doktorantka i wykładowczyni w ILS UW. W Wordlink prowadzi projekty tłumaczeniowe i pilnuje, żeby każdy etap realizowany był dokładnie i na czas. Prywatnie zangażowana w organizację inicjatyw sportowych. 

Karolina Łukiewicz Project Manager

Języki: angielski, francuski

Odpowiada za dział QA

Świetnie zorganizowana i skrupulatna w zarządzaniu projektami językowymi. Rzeczowo i konkretnie odpowie na wszelkie pytania. Oprócz dyplomu studiów językowych posiada też tytuł magistra psychologii.