Zespół

Jesteśmy zespołem profesjonalnych tłumaczy i ekspertów językowych.

Są wśród nas redaktorzy, native speakerzy, tłumacze przysięgli i koordynatorzy projektów.

Mamy jasno ustalone standardy, w których jakość gra najważniejszą rolę.  Dużą wagę przykładamy do komunikacji z klientem, poznajemy jego potrzeby i proponujemy indywidualne rozwiązania. 

Poznaj nas:

Katarzyna Wysocka Partner zarządzający

Lingwistka, tłumaczka przysięgła, założycielka Wordlink. Ekspertka ds. tłumaczeń kreatywnych i prawniczych. Perfekcjonistka w kwestii poprawności językowej. Prywatnie zapalona biegaczka i współtwórczyni inicjatywy Dziewczyńskie Poranki. 

Justyna Stefańska Chief Project Manager

Świetnie zorganizowana lingwistka i tłumaczka w jednym. Zarządza zespołem koordynatorów projektów. Jest niestrudzoną strażniczką jakości naszych tłumaczeń, a za moment także kolejną tłumaczką przysięgłą w naszym zespole. W wolnym czasie pochłania książki, zwłaszcza historyczne.

Iga Moroz New Business Developer

Tłumaczka i fanka amerykańskich seriali. Jest świetna w nawiązywaniu relacji. To z nią spotkasz się sprawie współpracy z Wordlink. Z uśmiechem na ustach poprowadzi nawet najbardziej skomplikowany projekt i doradzi najlepsze rozwiązania. 

Dorota Kulawik Senior Project Manager

Tłumaczka języka angielskiego i hiszpańskiego. Doktorantka i wykładowczyni w ILS UW. W Wordlink prowadzi projekty tłumaczeniowe i zaraża kreatywnością. Pilnuje, żeby każdy etap projektu realizowany był dokładnie i na czas. Prywatnie zagorzała fanka i przyszła instruktorka poledance. 

Karolina Łukiewicz Project Manager

Ekspertka ds. języka angielskiego i francuskiego. Świetnie zorganizowana i skrupulatna w zarządzaniu projektami językowymi. Rzeczowo i konkretnie odpowie na wszelkie pytania. Oprócz dyplomu studiów językowych posiada też tytuł magistra psychologii.