Mały zespół gotowy na wielkie wyzwania.

Jesteśmy mikrofirmą i taką zamierzamy pozostać. 

Sprawne procesy, elastyczność i otwartość w komunikacji sprawiają, że pracują z nami największe firmy na rynku. Dla nas każdy klient to VIP.

Poznaj nas:

Katarzyna Wysocka Partner zarządzający

k.wysocka@wordlink.pl

Odpowiada za dział tłumaczeń kreatywnych i przysięgłych

Założycielka Wordlink, tłumaczka przysięgła języka angielskiego, absolwentka ILS i Collegium Civitas. Zarządza pracą całego zespołu Wordlink, wytycza kierunki działań i nadzoruje ich realizację. Specjalizuje się w tłumaczeniach prawniczych i kreatywnych. 

Karolina Łukiewicz Senior Project Manager

k.lukiewicz@wordlink.pl

Odpowiada za prowadzenie kluczowych projektów i nadzoruje dział QA

Świetnie zorganizowana, opanowana i skrupulatna w zarządzaniu projektami językowymi. Zarządza projektami stałych Klientów, dbając o wysoką jakość i żelazną ręką pilnując dotrzymywania terminów. Rzeczowo i konkretnie odpowie na wszelkie pytania. Oprócz dyplomu studiów językowych posiada też tytuł magistra psychologii. 

Iga Moroz Senior Project Manager & New Business Developer

i.moroz@wordlink.pl

Odpowiada za prowadzenie kluczowych projektów i rozwój biznesu

Korzystając z długoletniego doświadczenia, Iga obsługuje naszych kluczowych Klientów i zarządza najbardziej skomplikowanymi projektami językowymi. Jest świetna w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji. Z uśmiechem na ustach poprowadzi nawet najbardziej skomplikowany projekt i doradzi najlepsze rozwiązania. 

Ewa Migdalska Junior Project Manager

e.migdalska@wordlink.pl

Koordynuje projekty tłumaczeniowe i odpowiada za kontakt z Klientem

To ona zarządza projektami językowymi powierzanymi nam przez Klientów. Zajmuje się obsługą zamówień od pierwszego kontaktu i wyceny, aż po odesłanie finalnego produktu do Klienta. Niestrudzenie czuwa nad jakością i punktualnością realizacji zleceń.

Agnieszka Sababady Partner Strategiczny

a.sababady@wordlink.pl

Tłumaczka ustna języka angielskiego i niemieckiego/ Partner Wordlink ds. Klientów strategicznych

Agnieszka jest wybitną tłumaczką ustną języka angielskiego i niemieckiego. Profesjonalnie i fachowo pomaga przy rozmowach i negocjacjach na najwyższym szczeblu, a także doradzi w kwestii pozostałych usług językowych. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje nawiązując współpracę ze strategicznymi klientami Wordlink. W nowej normalności wyspecjalizowała się w obsłudze tłumaczeń ustnych online.