Nasi Klienci

Tworzymy zespół o zróżnicowanych kompetencjach i specjalizacjach, dzięki czemu elastycznie dopasowujemy się do potrzeb klientów z wielu branż.

Przekonaj się, co mówią o współpracy z nami:


Edelman

Wyspecjalizowany zespół 

Na potrzeby naszego klienta Wordlink stworzył wyspecjalizowany zespół zajmujący się tematyką energetyczną. Wszystkie zadania wykonywane były z wysoką starannością, kreatywnością i zaangażowaniem, zawsze na czas.

 

Tomasz Trabuć

Dyrektor Działu Public Affairs

Gemius

Zaangażowanie i profesjonalizm 

Rekomendujemy usługi tłumaczeniowe oraz proofreadingu firmy Wordlink, które odznaczają się wysoką jakością oraz rzetelnością wykonania. Wordlink charakteryzuje się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem pracowników firmy.

 

Natalia Płomińska

Marketing & Sales Specialist

180heartbeats

Profesjonalna i kompleksowa obsługa językowa 

Tłumaczenie symultaniczne przeprowadzone było na wysokim poziomie językowym. Polecamy firmę Wordlink jako rzetelnego dostawcę usług tłumaczeniowych.

 

Marcin Gaworski

Managing Director & Partner

Nestle Waters

Profesjonalny partner językowy 

Przy różnorodności i napiętych terminach naszych zamówień firma Wordlink zawsze rzetelnie i terminowo prowadzi tłumaczenia zarówno techniczne, jak i proceduralno-prawne. 

 

Bartosz Tarkowski

Pełnomocnik d/s Jakości

Hoogwegt Poland

Fachowo i na czas 

Nasza współpraca z firmą Wordlink w zakresie tłumaczenia tekstów technicznych przebiegała bardzo sprawnie. Tłumaczenia zostały wykonane fachowo i na czas, a duży projekt tłumaczeniowy był prowadzony bardzo profesjonalnie.

 

Wiesław Zawistowski

Dyrektor Handlowy

Atradius

Doskonała jakość i precycja 

Z firmą Wordlink współpracujemy od 4 lat w dziedzinie tłumaczeń pisemnych o tematyce finansowej. Tłumaczenia wyróżnia jakość i precyzja. Cenimy również komunikację z zespołem, który na bieżąco reaguje na nasze potrzeby.

 

Katarzyna Kasperek

Samodzielna Księgowa

El-max

Rzetelnie i kompetentnie 

Pilne zlecenia dotyczące tłumaczeń zapytań ofertowych były wykonane fachowo i w krótkim terminie. Firma Wordlink wykonała zlecenie rzetelnie i kompetentnie, a oferowane warunki finansowe okazały się bardzo konkurencyjne.

 

Paweł Woźniak

Dyrektor Oddziały Warszawa

Uniwersytet Warszawski

Perfekcyjne tłumaczenie symultaniczne 

Dziękujemy firmie Wordlink za wsparcie organizacji I Ogólnopolskiego Kongresu Europeistyki. Dziękujemy za perfekcyjne prowadzenie tłumaczenia obrad plenarnych Kongresu. 

 

Prof. Dr hab. Konstnty Adam Wojtaszczyk

Przewodniczący I Ogólnopolskiego Kongresu Europeistyki

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

Terminowo i z należytą starannością 

Departament Programów Pomocowych i Pomocy Technicznej korzystał z firmy Wordlink, zlecając tłumaczenia tekstów specjalistycznych o tematyce prawnej. Zlecone zadania zostały wykonane z należytą starannością i terminowo.

 

Małgorzata Wierzbicka

Dyrektor Departamentu

Fundacja Nowoczesna Polska

Bezproblemowa i efektywna komunikacja 

Z przyjemnością polecam firmę Wordlink, która zapewniła tłumaczenia kabinowe podczas konferencji na temat praw autorskich. Mocną stroną współpracy była bezproblemowa i efektywna komunikacja, która zaowocowała wzorową realizacją podjętych zobowiązań. 

 

Marta Skotnicka

Koordynator projektu „Prawo Kultury“