Nasi Klienci

Tworzymy zespół o zróżnicowanych kompetencjach i specjalizacjach, dzięki czemu elastycznie dopasowujemy się do potrzeb klientów z wielu branż.

Zaufali nam:

                         Logo Bioton            

 

                             

 

                                       

 

Logo PZU            Logo renta   Logo RWE     Logo Safra Sarasin      Logo They   Logo TU Europa

 

Logo UJ        Logo UP        Logo uw

Przekonaj się, co mówią o współpracy z nami:


MSL

Rzetelny i godny zaufania partner 

Wordlink wykonuje każde zlecenie w sposób profesjonalny, szybki i zachowując najwyższą jakość, a także często podejmuje zadań wykraczających poza standardową ofertę biur tłumaczeń. Cenimy sobie elastyczność i komunikatywność zespołu Wordlink, który podejmuje się wykonania zleceń w bardzo krótkim czasie i niestandardowych godzinach pracy.

 

Halina Rabczak

Pełnomocnik Zarządu

24/7 communication

Najwyższa jakość 

Zespół tłumaczy i redaktorów dał się poznać jako niezwykle profesjonalny partner w zakresie dostarczania najwyższej jakości usług językowych dla naszych klientów.

 

Dirk Aarts

Managing Partner

I.M.I Consulting

Zaangażowanie i komunikatywność 

Wszystkie tłumaczenia były przygotowane rzetelnie i terminowo (nawet te dość obszerne), co wymagało pracy pod presją czasu i niezwykle sprawnej komunikacji. Tłumaczenia były zgodne z terminologią obowiązującą w branży. 

 

Katarzyna Matysiak

Prezes Zarządu

McCORMICK

Fachowo i na czas 

Nasza współpraca z firmą Wordlink Usługi Językowe trwa nieprzerwanie od 2012 roku. W każdym przypadku przebiegała bez zarzutu. Cały zespół jest niezwykle komunikatywny i zawsze możemy liczyć na pełen profesjonalizm i rzetelność Wordlink.

 

Katarzyna Grabowska

Kierownik Biura

Stadler

Doświadczeni tłumacze techniczni 

Ze względu na specyfikę naszej branży, dokumenty tłumaczone przez Wordlink nierzadko mają charakter specjalistyczny, zaś zespół tłumaczy Wordlink dobrze radzi sobie ze słownictwem technicznym. Tłumaczenia wykonywane są na czas, a komunikacja z biurem odbywa się bardzo sprawnie.

 

Katarzyna Wróblewska

Biuro Zarządu Dywizji Europa CEE

Uniwersytet Warszawski

Usługi na wysokim poziomie 

Specjaliści z firmy Wordlink doskonale i w terminie wywiązują się z podjętych prac, budząc uznanie nie tylko redaktorów naszego czasopisma, ale także samych autorów, którzy niejednokrotnie wyrażali się o jakości dokonywanych korekt językowych.

 

dr Izabela Gołębiowska

Zastępca Redaktora Naczelnego